Uczniowie klas I i II Przysposabiającej do Pracy pod kierunkiem pani Agnieszki Markowskiej i Renaty Szeniawskiej ukończyli realizację międzynarodowego projektu edukacyjnego „Emocja” wspierającego rozwój społeczny i emocjonalny dzieci i młodzieży .

Projekt obejmował cykl spotkań w ciągu roku szkolnego, w tym rozmów o uniwersalnych wartościach. Składał się z czterech modułów: „KREATYWNOŚĆ”, „WYOBRAŹNIA”, „MOC SŁÓW”, „EMPATIA”. Podsumowanie z każdego modułu było umieszczone na stronie szkoły .Dzięki realizacji projektu, uczniowie: zwiększyli swoje kompetencje emocjonalne, poznali sposoby wyrażania uczuć negatywnych, zachowań asertywnych, sposoby radzenia sobie w sytuacjach stresowych, z frustracją i trudnymi emocjami, poznali metody relaksacyjne, rozbudzali wyobraźnię twórczą, fantazję i kreatywność. Na zakończenie wszyscy uczniowie dostali pamiątkowe dyplomy i podziękowania za aktywny udział w projekcie.

Agnieszka Markowska, Renata Szeniawska

1 zdjęcie uczniowie z klasy II pdp z dyplomami2 zdjęcie certyfikat3 zdjęcie dyplomy