FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Piknik klasowy pod hasłem „Jedz zdrowo, żyj ekologicznie”

Dnia 13 czerwca  uczniowie klasy III Gimnazjum ZT wraz z wych. p. A. Markowską zamiast uczyć się w szkole spędzili ten dzień nieco inaczej. Wyruszyli do Goleszewa na piknik  klasowy pod hasłem „Jedz zdrowo, żyj ekologicznie”.

Celem pikniku było : promowanie zdrowego, bezpiecznego i aktywnego spędzania wolnego czasu w gronie kolegów,   rozwijanie postaw i zachowań  prozdrowotnych ,   kształtowanie wzajemnych pozytywnych relacji pomiędzy dziećmi.

W czasie pikniku zostały zorganizowane różne gry i zabawy na świeżym powietrzu.  Uczniowie odgadywali  przygotowane zagadki . Uczniowie wspólnie przygotowali wiosenną sałatkę .W czasie zabawy panowała atmosfera pełna radości. Wielką frajdą była dla dzieci wspólna zabawa na świeżym powietrzu i wspólne przygotowanie wiosennej sałatki.

Ciocia kolegi , u której był zorganizowany piknik przygotowała  bogate zaplecze kulinarne: kiełbaski z grilla,  sałatki, owoce, napoje  i lody.  Wszystko nam bardzo smakowało. Odpoczywając  i bawiąc się, uczniowie częstowali się przygotowanymi smakołykami.

Ten dzień minął bardzo miło i przyjemnie.

Dziękujemy pani Jolancie Sadowskiej za organizację i przygotowanie poczęstunku i stworzenie  wspaniałej atmosfery.

Agnieszka Markowska