W dniu 07.12.2023r. nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie:

IV Ogólnopolskiego Konkursu Hotelarskiego DIY -Zaprojektuj
w kategoriach „Strefa Wellness & SPA” i „Wymarzona sala bankietowa.”

W konkursie brały udział placówki z całej Polski: Krakowa, Kielc, Wrocławia, Chrzanowa, Świnoujścia, Braniewa. Liczymy, że w kolejnych latach będzie nas coraz więcej.

Komisja w składzie:
Wicestarosta Braniewski Pani Krzysztof Kowalski, Naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Braniewie- Pani Monika Czubkowska- Bludzis , Przedstawiciel Starostwa Pan Arkadiusz Wiśniewski , Przedstawiciele branży hotelarskiej: z Hotelu Warmia Restauracja Jakubowa -Pani Karolina Uhryn, z Hotelu Kristal- Pani Arleta Kuncewicz oraz przedstawiciel branży meblarskiej Pani Katarzyna Demko z Firmy Okmed w Braniewie pracowali nad wyłonieniem zwycięzców konkursu.
Po burzliwej dyskusji wyłoniono następujących laureatów w dwóch kategoriach:

W kategorii „Strefa Wellness & SPA
I miejsce zajęła- Klaudia Kwiatkowska –kl II BS SOSW Braniewo
II miejsce- Julita Latos- kl I BS SOSW im. M. Konopnickiej -Świnoujście
III miejsce- Maja Porzucek kl Id BS Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych Kielce
Wyróżnienie otrzymały:
Ajla Horwat kl III BS i Wiktoria Szatan kl III BS z SOSW Chrzanów,

W kategorii „Wymarzona sala wielofunkcyjna”:
I miejsce zajęła- Oliwia Wikowska kl I BS SOSW Braniewo
II miejsce- Martyna Król- kl II a BS Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych Kielce
III miejsce- Olaf Stawowski kl IIIE BS SOSW Nr 1 Kraków
Wyróżnienie otrzymali – Martyna Martowicz i Adam Żrałko kl III BS SOSW Nr 11 Wrocław
Przedstawiciele komisji konkursowej byli pod wrażeniem wszystkich prac, jak oświadczyli przyszli pracownicy hotelowi wykonali świetnie swoje zadanie. Jesteśmy bardzo dumni z ich starań i osiągnięć

Nagrody, które ufundowało Starostwo Powiatowe w Braniewie oraz Stowarzyszenie Oligare działające przy naszej placówce oraz Szanowne Jury w składzie: Wicestarosta Braniewski Pani Krzysztof Kowalski, Naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Braniewie- Pani Monika Czubkowska- Bludzis , Przedstawiciel Starostwa Pan Arkadiusz Wiśniewski , Przedstawiciele branży hotelarskiej: z Hotelu Warmia Restauracja Jakubowa -Pani Karolina Uhryn, z Hotelu Kristal- Pani Arleta Kuncewicz oraz przedstawiciel branży meblarskiej Pani Katarzyna Demko z Firmy Okmed w Braniewie oraz Pani Dyrektor Ośrodka –Dorota Wiśniewska wraz z dyplomami i podziękowaniami- wyślemy pocztą.

Nad całością przygotowań do konkursu czuwała pani Monika Kowiako. Za pomoc w realizacji zadania bardzo dziękujemy Pani Sylwii Gniadek. Czekamy na kolejne wyzwania.
Monika Kowiako

konkurs wellness 1konkurs wellness 2konkurs wellness 3konkurs wellness 4konkurs wellness 5konkurs wellness 6