FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi z rozstrzygnięcia w/w konkursu:

I miejsce – Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie
II miejsce ex aequo –
Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego w Braniewie i Branżowa Szkoła I stopnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Braniewie

Wręczenie nagród odbędzie się podczas Uroczystej Gali w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie we wrześniu 2019 r.

Dziękujemy panu Waldemarowi Salińskiemu za zaangażowanie w techniczną obróbkę zebranych materiałów oraz pani Monice Kowiako za przygotowanie uczniów.

Monika Kowiako