Informacja dla nauczycieli SOSW (4/2019)

Informuję, że zebranie Rady Pedagogicznej Ośrodka inaugurujące nowy rok szkolny 2019/2020 odbędzie się dnia 23 sierpnia 2019 roku o godz. 10:00 w świetlicy grupy IV.

Proszę o punktualne i niezawodne przybycie.

Dyrekcja Ośrodka

FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

Czerwiec miesiącem badania postawy ciała

,, Masz wątpliwości, czy twoje dziecko ma prawidłową postawę ciała?

Umów się  na bezpłatną konsultacje do fizjoterapeuty”

W dzisiejszych czasach nasze dzieci ze względu na zmieniające się warunki środowiska, wzrastające zainteresowanie telewizją i komputerem, mało aktywny, siedzący tryb życia narażone są  na wady postawy. Dlatego idąc za potrzebami dzieci z naszego ośrodka proponujemy w czerwcu bezpłatne konsultacje.

Rodzicu jeśli więc masz wątpliwości czy twoje dziecko ma prawidłową postawę lub martwi Cię sylwetka dziecka umów się na indywidualną poradę. Nasza fizjoterapeutka zbada postawę, zaplanuje terapię, pokaże ćwiczenia ,które możesz wykonywać w domu z dzieckiem, a w razie konieczności pokieruje do specjalistów.

Wszystkich zainteresowanych rodziców proszę o zgłoszenie  do wychowawców i  opiekunów. Fizjoterapeutka zadzwoni i umówi Cię  na konsultacje.

Katarzyna Brewczak