Aktualności

FOTORELACJA Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Ośrodku.

 

zobacz  zdjęcia

 

 

 

Wojewódzki Konkurs „Kreatywna i innowacyjna szkoła” dla szkół prowadzących kształcenie zawodowe

Nasza placówka przystąpiła w maju do Wojewódzkiego Konkursu Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty  pn. „Kreatywna i innowacyjna szkoła” nagrywając film o działaniach uczniów w Branżowej Szkole.

Więcej…

Lody, lody…dla ochłody

W imieniu uczniów, rodziców i nauczycieli serdecznie dziękuję firmie Koral, która z okazji Dnia Dziecka poczęstowała uczniów i pracowników naszego Ośrodka pysznymi lodami.

 

Czytaj więcej...

Czerwiec miesiącem badania postawy ciała

,, Masz wątpliwości, czy twoje dziecko ma prawidłową postawę ciała?

Umów się  na bezpłatną konsultacje do fizjoterapeuty”

 

Czytaj więcej...

„Mamo, tato baw się z nami” 2019

W dniu 31 maja 2019 roku odbył się piknik integracyjny w ramach obchodów dni rodziny - „Mamo, tato Baw się z nami!. W tym roku impreza odbywała się pod hasłem „Dzieci świata”.

 

Czytaj więcej...

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Logopedycznym „Dmuchajki z wyobraźnią”

Uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Braniewie wzięli udział w Ogólnopolskim  Konkursie  Logopedycznym  „Dmuchajki z  wyobraźnią” zorganizowanym przez  Specjalny  Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i  Młodzieży  Niepełnosprawnej  w  Dąbrowie  Górniczej.

Czytaj więcej...

Świetlica szkolna przyjazna uczniowi

 W tym miesiącu nasza świetlica szkolna po przystąpieniu do Ogólnopolskiego  Konkursu:     „Baw się i ucz!   Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”  i przeprowadzeniu szeregu zajęć o różnorodnej tematyce i otrzymała certyfikat  „Świetlica Szkolna Przyjazna Uczniowi”.

Czytaj więcej...