21 grudnia 2021 odbyły się zajęcia warsztatowe w ramach programu realizowanego w Szkole Przysposabiającej do Pracy „ W naszej szkole jest fajnie”.

Tym razem tematem zajęć były tradycje i zwyczaje świąteczne . Uczniowie odgadywali zagadki o Bożym Narodzeniu oraz uczestniczyli w grze „ Prawda czy fałsz”. Następnie lukrowali i dekorowali świąteczne ciasteczka w kształcie bombek i pierniczki oraz doskonalili umiejętność pięknego układania owoców na talerzu. W dalszej części zajęć przypomniano zasady bezpieczeństwa podczas ferii świątecznych oraz najważniejsze sposoby ochrony przed zakażeniem Covid-19.
Spotkaniu towarzyszyły kolędy i pastorałki. Miło spędzony czas wprowadził nas wszystkich w czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Kolejne zajęcia w ramach realizacji programu odbędą się w styczniu.

Dorota Badowska, Anna Drozdowska

Maksymilian Dudek Daniel Szymański i Żaneta Niewiadomska podczas zajęćjpgUczniowie pdp oraz efekty ich pracyjpgUczniowie pdp podczas zajęćjpgUczniowie pdp z nagrodamiUczniowoe dekorują ciasteczkajpgWojtek Kulej Łukasz Kowal i Żaneta Niewiadomska dekorują pierniczkijpgŁukasz Kowal i Żaneta Niewiadomska dekorują pierniczkijpgŁukasz Kowal Żaneta Niewiadomska i Daniel Szymański podczas zajęćjpgŻaneta Niewiadomska i Daniel Szymański oraz efekty pracyjpgŻaneta Niewiadomska i Daniel Szymański układają owocejpgŻaneta Niewiadomska i Daniel Szymański zapoznają się z zasadami bezp